GELİN

Otelimiz, Ege köy dokusu ve pansiyonculuk geleneğini muhafaza ederek kapılarını 2009'da açmış, bölgede eşine ender rastlanan bir butik işletmedir. Muğla mimarisine göre tasarlanmış iki ayrı villada, orman ve havuz manzarasına bakan ve 2000m2 büyüklüğündeki meyve bahçesi içindeki odaları doğaseverleri unutamayacakları bir deneyime hazırlar. Defne Butik Otel'de geçireceğiniz bir tatil, bütün bir yıl boyunca, yoğun temponun beraberinde getirdiği tüm günlük koşuşturmacaların stresini atabileceğiniz büyülü bir fırsattır. Bu ender yakalanan tatile, dünyada nadir bulunan sığla ve defne ağaçları, portakal ve limon ağaçlarının gölgesi, kuş ve sincap sesleri, 100m2'lik havuzumuz ve temiz köy havası eşlik edecektir.


Hayranlık uyandıracak kadar bakir ve doğal zenginliklerle dolu bir köyde yer alan işletmemiz, Marmaris'in sunduğu tüm yeme-içme, gezme, dinlenme, alışveriş ve spor olanaklarına yalnızca 14km. uzaklıktadır. Rivayete göre Roma Kralı Antonius'un Mısır Kraliçesi Kleopatra için getirdiği ince kumları ve turkuaz renkli sularıyla efsanesi bugünlere ulaşmış Sedir Adası'nın karşı kıyısında, Gökova'nın Akyaka, İncekum, Boncuk, Karacasöğüt gibi birbirinden özel koylarına, ister karadan, ister denizden ulaşabileceğiniz kadar yakındır. 16 adet havuz ve orman manzaralı odalarımızda, duş/WC, klima, balkon bulunmakta olup, ortak alanlarda ücretsiz internet servisimiz mevcuttur.

 

Defne Butik Otel & Kahvalti Evi

 

Şehrin gürültülü havasından uzak mekanında köy kahvaltısı ile hizmetinizde. Odun ateşinde pişen köy ekmeği, meyve ağaçlarımızdan üretilen ev yapımı reçeller, yörenin peynir ve zeytin çeşitleri, gözleme, taze portakal suyu, köy yumurtası ile kahvaltı yaparken doğayla kucaklaşmanın zevkine varacaksınız. Defne Butik Otel & Kahvaltı Evi yazlık ve şömineli kışlık mekanları ile tüm özel gün ve toplantılarınızda dostlarınız ve size huzurlu ortamı, kaliteli & zengin servisi ile hizmet vermektedir. Ayrıca rezervasyon ile ev yapımı mantı hizmetimiz de mevcuttur.

 

Önemli Merkezlere Uzaklıklar ve Yakın Çevrede Görülmesi Gereken Yerler

Marmaris Merkez 14km, Dalaman Havalimanı 90km, Sedir Adasına kalkan teknelerin bulunduğu çamlı iskelesi 1km, Boncuk Koyu 7km, Akyaka 14km, İncekum 6km'dir. Çamlı İskelesi'nde Sedir Adasına (Kleopatra Adası) her 15dk da kalkan tekneler ile Gökova Körfezinde gezi yapan tur tekneleri yer almaktadır. Ayrıntılı görsel bilgiyi 'görün' sayfamızdan, yapılabilecek aktiviteleri 'deneyin' sayfamızdan edinebilirsiniz.